O lektorce

Pavlína Petříková

Pavlína Petříková

lektorka jógy a majitelka jógového studia Yogapa

Iyengar józe se věnuji přibližně třináct let. Po nějaké době cvičení Iyengar jógy jsem si udělala teacher’s training. Jednalo se o tříletý výcvik v Praze pod vedením Heleny Kubrychtové Bártlové a také zahraniční učitelky Delilahy King, která dojížděla učit do Prahy až z Amsterdamu. Následovně po přerušení tréningu narozením mých dětí jsem se vrátila zpět ke studiu. Tentokrát do Brna, kde jsem tento tréning dokončila pod vedením skvělého a celosvětově uznávaného učitele Iyengar jógy Davida Meloniho. Po několika letech pobytu v Praze jsme se přestěhovali s rodinou do Olomouce, kde jsem vytvořila
nové, toho času první, jóga studio zaměřené pouze na Iyengar jógu.

Iyengar jóga mě zaujala díky preciznímu provádění jednotlivých pozic (ásán) a detailní výuce, se kterou jsem se nesetkala v žádném jiném stylu jógy. Jednotlivé sekvence jsou tvořeny systematicky, tak aby naše tělo bylo rozhýbané a připravené na náročnější ásány.

Jóga se pro mě stala životním stylem, pomáhá mi nejen po stránce fyzické, ale díky ní jsem začala poznávat sebe sama a můj život se začal od základů nenuceně měnit. Cvičení Iyengar jógy mě učí propojovat mysl s jednotlivými částmi těla.

Iyengar jóga je umění a já jsem vděčná za to, že můžu být tohoto propracovaného systému součástí a zkušenosti a znalosti, které získávám od svých učitelů, mohu předávat dále.

Namaste
Pavlína

agsdix-smc-map-1

Rokycanova 17

779 00 Olomouc

agsdix-smc-delivery-time-1

Otevírací doba

dle dohody

Yogapa